casnet 20 let
INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE
+420 571 115 011

Oblastní servisní středisko HP

Patříme mezi systém servisů Hewlett – Packard. Zařízení, které se podle záručních podmínek opravuje v servisním středisku, je možné dopravit přímo k nám. Pokud zašlete své zařízení v záruční době poštou či kurýrní službou, uhradíte pouze dopravu do servisního střediska, opravený přístroj vám zašleme zpět na naše náklady.

Společnost HP je dodavatelem technologií ve více než 170 zemích po celém světě. Zabývá se tím, jak mohou technologie a služby pomáhat lidem a společnostem řešit jejich problémy a úkoly, využít jejich potenciál, realizovat touhy a sny. Využívá nové myšlenky a nápady k dosažení jednoduššího, efektivnějšího a bezpečného způsobu využívání technologií a snažíme se neustále zdokonalovat životní styl i pracovní výkony našich zákazníků.

Žádná jiná společnost nenabízí tak ucelené portfolio produktů a technologií jako společnost HP. Poskytuje infrastrukturu a nabízíme široké portfolio produktů pro všechny segmenty trhu v rozsahu od malých handheldů až po nejvýkonnější superpočítačové instalace. Zákazníkům nabízí širokou škálu produktů a služeb - od produktů digitální zábavy, až po náročné podnikové aplikace. Tento široký záběr pomáhá poskytovat zákazníkům ty správné produkty, služby a řešení, které splňují i nejnáročnější požadavky.

Novinky aktuality

Stali jsme se distributorem společnosti Thinstuff s.r.o.

Stali jsme se distributorem společnosti Thinstuff s.r.o. - výrobce  terminálových licencí pro počítače s operačním systémem Windows.

Číst dál...

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware, která je prověřená v stovkách tisíc zákaznických řešeních.

Číst dál...

logo microsoftlogo esetlogo fujitsulogo intellogo zelena firmavmware logobakaláři logologo pohoda