casnet 20 let
INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE
+420 571 115 011

Oblastní sběrné místo produktů Abel

ABEL – Computer
Výroba alternativních kazet a náplní pro laserové, inkoustové a jehličkové tiskárny

ABEL-Computer je dynamicky se rozvíjející společnost působící již dvě desetiletí v oblasti výroby a renovace kazet pro počítačové tiskárny. Od doby svého založení se firma orientuje zejména na zákazníky vyhledávající nejvyšší možnou kvalitu při zachování rozumné výše úspor finančních nákladů. Díky vysokým nárokům na kvalitu našich produktů se nám daří těmto zákazníkům vyhovět a udržet si tak vedoucí pozici ve svém oboru. V současné době vyrábí kazety pro většinu laserových, inkoustových a jehličkových tiskáren.
Všechny produkty jsou podrobeny náročné výstupní kontrole, díky které Vám můžeme plně garantovat dvouletou záruční lhůtu. Kvalita výroby je ve společnosti ABEL certifikovaná a podléhá systému řízení jakosti dle mezinárodních norem ISO 9001:2009.

Našim stálým zákazníkům zajišťujeme dovoz a odvoz zakázek, ostatní zakázky je možno zaslat poštou.

Oblastní servisní středisko Fujitsu

Jsme partnerem společnosti Fujitsu Technology Solution a rádi Vám pomůžeme čerpat veškeré výhody, které Fujitsu nabízí. Pomůžeme Vám s nákupem, uplatněním záruky i opravami. Kontaktujte nás!

Fujitsu patří mezi největší Japonské společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 170 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích. Fujitsu společně se svými zákazníky využívá své dlouholeté zkušenosti a sílu ICT k vytváření budoucnosti naší společnosti. Konsolidované tržby Fujitsu Limited (TSE:6702) za poslední fiskální rok, který skončil 31. března 2011, dosáhly výše 55 miliard amerických dolarů. Více informací je k dispozici na webu www.fujitsu.com.

Na český trh vstoupila společnost Fujitsu v roce 1999, kdy vytvořila společný podnik se společností Siemens AG pod názvem Fujitsu Siemens Computers. V dubnu roku 2009 po odkoupení 50% podílu od Siemensu vznikla společnost Fujitsu Technology Solutions Česká republika. V současné době je tato společnost zodpovědná za rozvíjení obchodních aktivit nejen v ČR, ale i na Slovensku a Maďarsku.

Fujitsu Technology Solutions využívá koncepci dynamických infrastruktur a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb – od klientů až po řešení datových center, spravovanou infrastrukturu a infrastrukturu poskytovanou jako služba (IaaS). Zákazníkům poskytuje služby od poradenství a návrh systému, dodávky systému a jeho implementaci až po následný provoz, údržbu a servis.

Fujitsu Technology Solutions má bezkonkurenční znalosti a zkušenosti s nasazením výpočetních systémů v podnikové a státní sféře, včetně dodávek prvotřídních serverů na bázi platforem Intel a UNIX, mainframů či zařízení pro ukládání dat. Patří též mezi přední dodavatele profesionálních PC, notebooků a pracovních stanic pro firmy i domácnosti.
Společnost Fujitsu Technology Solutions se snaží pečovat o své zákazníky a proto se jim vždy snažila nabídnout něco navíc. Doufáme, že možnost bezplatně si rozšířit záruku Vám přinese další konkurenční výhodu v podnikání a i nadále budete svoji přízeň směřovat k Fujitsu Technology Solutions. Registrovat se můžete na www.zatorucim.cz.

skokan

fujitsuPreSales

Oblastní servisní středisko HP

Patříme mezi systém servisů Hewlett – Packard. Zařízení, které se podle záručních podmínek opravuje v servisním středisku, je možné dopravit přímo k nám. Pokud zašlete své zařízení v záruční době poštou či kurýrní službou, uhradíte pouze dopravu do servisního střediska, opravený přístroj vám zašleme zpět na naše náklady.

Společnost HP je dodavatelem technologií ve více než 170 zemích po celém světě. Zabývá se tím, jak mohou technologie a služby pomáhat lidem a společnostem řešit jejich problémy a úkoly, využít jejich potenciál, realizovat touhy a sny. Využívá nové myšlenky a nápady k dosažení jednoduššího, efektivnějšího a bezpečného způsobu využívání technologií a snažíme se neustále zdokonalovat životní styl i pracovní výkony našich zákazníků.

Žádná jiná společnost nenabízí tak ucelené portfolio produktů a technologií jako společnost HP. Poskytuje infrastrukturu a nabízíme široké portfolio produktů pro všechny segmenty trhu v rozsahu od malých handheldů až po nejvýkonnější superpočítačové instalace. Zákazníkům nabízí širokou škálu produktů a služeb - od produktů digitální zábavy, až po náročné podnikové aplikace. Tento široký záběr pomáhá poskytovat zákazníkům ty správné produkty, služby a řešení, které splňují i nejnáročnější požadavky.

Vzdálená správa počítačových sítí

Vzdálená správa je v dnešní době nedílnou součástí outsourcingových služeb. Využitím našich služeb se zbavíte velké části zodpovědnosti za chod IT ve Vaší firmě. Převezmeme na sebe komplexní servis HW i SW, údržbu a kompletní podporu IT. Bez zbytečně vysokých nákladů na provoz vlastního IT oddělení se tak budete moci věnovat svému podnikání.

S pomocí speciálních aplikací jsme navíc schopni efektivně poskytnout řešení problému na dálku na libovolném počítači připojeném k internetu a to bez nutnosti výjezdu technika.

Novinky aktuality

Stali jsme se distributorem společnosti Thinstuff s.r.o.

Stali jsme se distributorem společnosti Thinstuff s.r.o. - výrobce  terminálových licencí pro počítače s operačním systémem Windows.

Číst dál...

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware

Nasaďte vyspělou virtualizační technologii VMware, která je prověřená v stovkách tisíc zákaznických řešeních.

Číst dál...

logo microsoftlogo essetlogo fujitsulogo intellogo zelena firmavmware logoagnis logologo pohoda