O společnosti

Za novodobou historii naší společnosti můžeme považovat několik posledních let, kdy jsme přijali zásadní strategická rozhodnutí. Jak se ukázalo z našich pracovních výsledků posledních let, šlo o rozhodnutí správná.

Nabídka počítačů musí být komplexní od tabletů po servery, musí být kvalitní (poruchovost pod 0,5%) a cenově dostupná. Počítače i ostatní prostředky výpočetní techniky musí být spolehlivé se zaručeným servisem v místě uživatele. Těmto přísným podmínkám vyhovují především značky: Fujitsu, Hewlett Packard, DELL.

Po několika letech dodávek výpočetní techniky těchto výrobců můžeme konstatovat, že šlo o správnou volbu. Ze stovky prodaných a provozovaných serverů značky FUJITSU jsme si ověřili, že pokud během jejich provozu došlo vůbec k nějaké chybě, šlo vždy o závadu disku v diskovém poli, který byl vždy vyměněn během provozu, takže zákazník žádný výpadek činnosti serveru vůbec nezaznamenal. Mnoho serverů odcházelo do „důchodu“ ne že by již nepracovaly , ale díky svému morálnímu zastarání.

Tím, že již počítače téměř nemontujeme, mohou se naši technici více věnovat svému dalšímu vzdělávání. Tím jsme schopni držet krok s klíčovými oblastmi v našem dynamicky se rozvíjejícím oboru.

K našim hlavním doménám patří:

  1. návrhy, realizace a správa počítačových sítí.
  2. dodávky, instalace, konfigurace a správa serverů s OS Linux
  3. dodávky, instalace, konfigurace a správa serverů s OS Windows
  4. dodávky, instalace, konfigurace a správa serverů s VMware
  5. dodávky, instalace, konfigurace a správa počítačů s OS Windows
  6. bezpečnost počítačových sítí a jejich vzdálená správa

S našimi stálými zákazníky máme uzavřeno více než padesát servisních smluv. Vzhledem k tomu, že se jejich počet neustále zvětšuje nám dává naději, že děláme svoji práci dobře.